285

Українські церковники виступили проти дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації


"Рада церков, і всі конфесії, які до неї входять, виступають проти дискримінації за будь-якими ознаками, в тому числі - за ознакою сексуальної орієнтації".

Українські церковники виступили проти дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації

Сьогодні, 2 жовтня, відбулося засідання Робочої групи Конституційної комісії з прав людини.

Зокрема, було вирішено, що в кінці листопада відбудеться практична конференція з питання включення до Конституції заборони дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації. Відповідне рішення ухвалив глава групи Володимир Буткевич, повідомляє представниця  ВБО "Точка опори" Єлизавета Кузьменко. 

Більше того, як повідомляє в соціальній мережі Facebook, ЛҐБТ-активіст Зорян Кісь, підтримала заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та Всеукраїнська рада церков.

"Рада церков, і всі конфесії, які до неї входять, виступають проти дискримінації за будь-якими ознаками, в тому числі - за ознакою сексуальної орієнтації. В своїх релігійних постулатах ми маємо інші погляди, але що стосується функціонування держави - тут питань не може бути", - заявили у раді.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти