528

Один з найбагатших бізнесменів Норвегії здійснив камін-аут


Примітно, що Хаген не розповідав світові про свою орієнтацію, але роками підтримував боротьбу за права ґеїв.

Один з найбагатших бізнесменів Норвегії здійснив камін-аут

 Один з найбагатших норвежців Стейн Ерік Хаген здійснив камін-аут у віці 59 років. Це сталося під час інтерв'ю норвезькому медіахолдингу NRK.

"Я усвідомив свою гомосексуальність вже в дорослому віці, - заявив Хаген. - Коли мені було 20 років, ми не знали, що це таке. Ми чули про такі речі, але не ми приміряли це на себе".

Зазначимо, що він народився в липні 1956-го, а гомосексуальність у Норвегії була узаконена лише коли йому виповнилося 16 років, пояснив мільярдер.

Примітно, що Хаген не розповідав світові про свою орієнтацію, але роками підтримував боротьбу за права ґеїв. Він інвестував сотні тисяч крон в кампанію за те, щоб ґеїв прийняла церква.

Стан Хагена оцінюється в 2,4 - 3,6 млрд.доларів. Раніше він був власником мережі супермаркетів, а зараз є президентом Orkla, норвезької групи компаній, в якій працює більше 30 000 співробітників в 40 країнах. Оборот компанії становить 9,2 млрд. доларів.

У нього четверо дітей від двох шлюбів. Вдруге він одружився на Мілле-Марі Трескоу в 2004-му, а в 2012 році подружжя оголосило про розлучення.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти