97

Богдан Глоба: За 3 роки будуть санкції для бізнесу, що не дотримується політики рівності


Виконавчий директор Благодійної громадської організації «Точка опори» розповів, що таке індекс корпоративної рівності.

Богдан Глоба: За 3 роки будуть санкції для бізнесу, що не дотримується політики рівності

 Виконавчий директор Благодійної громадської організації «Точка опори» Богдан Глоба в ефірі "Громадського радіо" представив перший Український Індекс Корпоративної Рівності.

Зокрема, він розповів, що таке Індекс корпоративної рівності.

"Це було національне дослідження, яке проходило серед бізнесу. Досліджувалася наявність стандартів у бізнесі проти дій дискримінації, зокрема за трьома ознаками – ознакою статі, ознакою інвалідності, ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

Зголосилося взяти участь в опитуванні більше європейських та американських компаній, українські компанії були в меншості. Таке опитування вперше проводилось в Україні, воно було досить складним для українського бізнесу. Критерії Індексу корпоративної рівності грунтувалися на європейських стандартах, і, зокрема, на тих стандартах, які ми маємо запровадити до 2017 року згідно до Договору про Асоціацію. За три роки буде впроваджено санкції для бізнесу, що не дотримується політики рівності.

Індекс показав, що дуже мало компаній, які охоплюють ці критерії. Є компанії, в яких дуже добре по одному з критеріїв. Але більшість компаній до таких стандартів протидії дискримінації відносяться, як до бонусів. Саме у цьому різниця між українськими і тими ж європейськими компаніями, де до стандартів протидії дискримінації відносяться як до обов’язків компанії. Українські компанії показали, що це для них додатковий бонус – якщо у нас є додаткові кошти чи ресурси, ми готові щось нести з цього, а якщо немає ресурсів – то ми не готові цього виконувати", - сказав він. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати на iPhone та iPad або підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти