333

«Як я поясню зиму своїм дітям»: в Одесі активісти показали, з якими труднощами стикається ЛҐБТ-спільнота


"Для нас було важливо говорити на гостросоціальні теми без прив'язки до політичних тенденцій і гасел, адже саме з такими труднощами стикаються ґеї, лесбіянки і трансґендери", - кажуть вони.

 «Як я поясню зиму своїм дітям»: в Одесі активісти показали, з якими труднощами стикається ЛҐБТ-спільнота

 На вихідних в Одесі вперше пройшов незвичайний протестний захід - «Монстрація». Його головною ідеєю є повна аполітичність і відсутність жорстких тематичних рамок. Для Одеси цей захід є духовно близьким, тому що носить гумористичний та жартівливий характер, повідомляється на сторінці "Одеса Прайд" в соціальній мережі Facebook

Як зазначають активісти та активістки Queer Home Odessa вони не могли упустити можливість взяти участь у подібному міському заході.

"Для нас було важливо говорити на гостросоціальні теми без прив'язки до політичних тенденцій і гасел, адже саме з такими труднощами стикаються ґеї, лесбійки і трансґендери", - кажуть вони.

Починаючи підготовку до заходу, організатори шукали загальну ідею, яка могла б висловити проблеми, з якими стикається ЛҐБТ-спільнота. Цікаве рішення запропонував Віталій Царюк, координатор ВБО «Точка опори» в м Одесі:

«Моя ідея народилася після перегляду одного з останніх інтерв'ю Богдана Глоби, який висловлював своє ставлення до виступів гомофобних організацій. Висновком стало те, що якщо люди виступають проти природньої сексуальної орієнтації, то і ми можемо протестувати проти чогось природнього».

Нарівні з «Точкою опори» до акції приєдналася і сестра Sister-Aleksa Flammableі з ІГ «Сестри Нескінченної Індульгенції:

«Це перший великий захід для нашого сестринства в цьому році. Монстрація пройшла для нас в дусі єдності. Особисто для мене це було своєрідним відсиланням до забороненого раніше Маршу Рівності».

Організатори впевнені, що цей захід стане новим трендом для Одеси.

"Ми стали помітною частиною ходи. Наші гасла:.« Зімодіктатура не пройде»,« Зупини зиму»,«Все ялинки, як ялинки, а ці блакитні...», «Зима - це протиприродно», «Як я поясню зиму своїм дітям», «Зима буде горіти в пеклі»,«Заборонити ряджених», «Зима руйнує інститут метерологіі» та інші, привернули увагу громадськості та ЗМІ", - йдеться в повідомленні організаторів.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти