268

Бойовики "Ісламської держави" стратили чотирьох ґеїв в Іраці


Лише минулого місяця ісламісти взяли на себе відповідальність за страти, щонайменше, 30 гомосексуалів.

Бойовики "Ісламської держави" стратили чотирьох ґеїв в Іраці

 Чергові публічні страти гомосексуалів були організовані терористами угруповання "Ісламська Держава" в минулі вихідні. Двоє геїв страчені в Мосулі, місті на півночі Іраку, до війни і захоплення терористами, місто було науковою столицею країни. Ще двоє прилюдно розтерзані в Ніневії.

Молоді чоловіки були скинуті з висотного будинку в Мосулі під приводом того, що вони нібито є одностатевої парою. У неділю вдень ІДІЛ зігнала людей на площу Баб аль-Туб. Нещасних затягли на дах будівлі і зіштовхнули вниз.

Як відомо, лише минулого місяця ісламісти взяли на себе відповідальність за страти, щонайменше, 30 гомосексуалів на захоплених ними територіях, пише GSN.

Після захоплення в 2014 році територій в Сирії та Іраку ІДІЛ проголосила там халіфат і ввела закони шаріату. Гомосексуали піддаються в "халіфаті" жахливим знущання. Виживших добивають прикладами і каменями при великому скупченні народу.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти