469

Відкрито прийом заявок на участь у VIII Національної конференції ЛГБТ-руху


З 6 по 8 листопада в Києві відбудеться VIII Національна конференція ЛГБТ-руху та ЧСЧ-сервісу в Україні під гаслом «Переосмислення: співтовариство і рух».

Відкрито прийом заявок на участь у VIII Національної конференції ЛГБТ-руху

Мета конференції — спільними зусиллями зробити концептуальний внесок у розвиток українського ЛҐБТ-руху та ЧСЧ-сервісу; зміцнити ЛҐБТ-спільноту та українську ЛҐБТ-ідентичність у взаємодії з дружніми суб’єктами громадсько-політичного життя.

Протягом трьох робочих днів конференції заплановано:

  • пленарні сесії з ключовими презентаціями та доповідями;
  • секції з питань, актуальних для ЛГБТ-руху та ЧСЧ-сервісу;
  • робочі зустрічі для напрацювання практичних результатів;
  • окрему програмну лінію з питань трансґендерів;
  • міні-тренінги, майстер-класи та інші авторські заходи;
  • презентацію нових видань з тематики конференції;

5 листопада конференції передуватиме преконференція для молодих активістів і активісток, які є новачками в ЛГБТ-русі та ще не дуже добре орієнтуються в його реаліях і погано розуміють нашу професійну мову. На преконференції відбудеться фахова інформаційна підготовка нових активістів і активісток за участю «динозаврів» ЛГБТ-руху. Учасники та учасниці преконференції будуть визначені оргкомітетом на розсуд оргкомітету з-поміж тих, хто заявиться на конференцію.

З усіх питань щодо нацконференції Ви можете звернутися до оргкомітету за електронною адресою [email protected] або персонально:

  • до члена техкомітету — представника «Гей-альянсу Україна» Юрія Йорського: www.facebook.com/yuriyoursky, +380664073587, [email protected] або 
  • до постійного члена оргкомітету, секретаря Ради ЛГБТ-організацій України — Святослава Шеремета: https://www.facebook.com/sheremet.svyatoslav, +380503155457, +380672295015, +380634928805, [email protected]

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти