150

Австралійський бюджет отримає близько 1 млрд.доларів за легалізацію одностатевих шлюбів


У довгостроковій перспективі економіка виграє від зростаючого добробуту громадян: відомо, що шлюб сприяє фінансовому благополуччю.

Австралійський бюджет отримає близько 1 млрд.доларів за легалізацію одностатевих шлюбів

 Крупний австралійський банк ANZ прийшов до висновку, що легалізація одностатевих шлюбів в Австралії може принести економіці до 1 млрд австралійських доларів, повідомляє GSN.

Відзначається, що в основному від цього виграє малий бізнес, особливо пов'язаний з організацією весіль. Також це підстьобне економіку за рахунок збільшення потоку туристів, які побачать, що країна стає все більш ліберальної, прогресивної і гостинною.

У довгостроковій перспективі економіка виграє від зростаючого добробуту громадян: відомо, що шлюб сприяє фінансовому благополуччю. Одружені пари частіше страхуються від фінансових негараздів; також відсутність дискримінації знизить рівень стресу і кількість депресій серед гомосексуалів.

Автори доповіді вважають, що протягом перших 12 місяців після легалізації буде великий ажіотаж навколо одружень, потім попит впаде. Вони вважають, що буде витрачено не менше 500 млн австралійських доларів, і це найскромніші очікування. Якщо хоча б половина австралійських одностатевих пар скористаються потенційною можливістю узаконити відносини, економіка отримає до мільярда австралійських доларів.

Ці цифри отримані з розрахунку, що середня пара витрачає на весільну церемонію 51000 австралійських доларів (36 000 доларів США або 32 000 євро), не рахуючи можливих витрат на медовий місяць.

Як відомо, новий прем'єр-міністр Австралії Малколм Тернбулл раніше заявляв, що він підтримує легалізацію одностатевих шлюбів. Але після того, як політик вступив на посаду минулого місяця, він сказав, що буде дотримуватися плану свого попередника Тоні Еббота провести громадський референдум або плебісцит після наступних виборів.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти