358

У Росії пройшла ЛГБТ-акція "Листи батькам"


"Давайте будемо писати! Нашим дорогим і одним з найважливіших людей на землі, нашим батькам", - закликають автори проекту

У Росії пройшла ЛГБТ-акція "Листи батькам"

 У Росії учасниці "Батьківського клубу", проекту групи "Вихід", спрямованого на допомогу батькам ЛҐБТ-дітей, напередодні Дня камін-ауту (11 жовтня) провели акцію під хештегом #письмародителям.

"Багато хто з вас напевно вже здійснили камін-аут перед батьками та близькими, а у когось він ще попереду. Відносини після камін-ауту у всіх складаються по-різному. Комусь рідні йдуть назустріч з розумінням, а для когось це залишається нерозв'язним завданням. Ми розуміємо, як важливо те, щоб між батьками і дітьми була міцний і непорушний зв'язок, що складається з любові, підтримки і взаєморозуміння!", - йшлося у зверненні організаторів акції.

"Давайте будемо дарувати любов і турботу! Давайте будемо допомагати! Давайте будемо писати! Нашим дорогим і одним з найважливіших людей на землі, нашим батькам", - закликають автори проекту #письмародителям на його офіційній сторінці в соціальній мережі "ВКонтакте".

Нагадаємо, що у той же час, в Україні діє батьківський рух "ТЕРГО", який нещодавно організував у Києві виставку, присвячену проблемі взаємовідносин батьків і дітей. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти