552

Британський легкоатлет Том Босворт здійснив камінг-аут


Том Босворт вже другий британський легкоатлет, що зробив камінг-аут.

Британський легкоатлет Том Босворт здійснив камінг-аут

 Легкоатлет з Великобританії Том Босворт здійснив камінг-аут, повідомляє GSN.

25-річний спортсмен зараз займає перше місце у Великобританії в спортивній ходьбі на 20 кілометрів. Йому належать відразу три національні рекорди.

"Це відповідальне рішення, але воно не змінить моє життя, - заявив Босворт в ефірі "ВВС". - Я цілком самодостатній і вже чотири з половиною роки перебуваю в щасливих відносинах".

Босворт додав, що було "страшно" наважитися на камін-аут, але він "справжній щасливчик", адже його підтримали в цьому рішенні друзі і члени сім'ї. Також він отримав "99% підтримку" від інших атлетів, включаючи олімпійського чемпіона Мо Фараха.

"Але все ж поки в спорті гомосексуальність вважається чимось незвичайним, - зізнався Босворт. - Спортсмен завжди повинен виглядати сильним, адже він може розраховувати тільки на себе. Можливо, деякі вважають, що гомосексуальність - це слабкість, але я з цим не згоден ".

Том Босворт вже другий британський легкоатлет, що зробив камінг-аут. Першим в 2004 році році став Роберт Ньютон, який виступав у бігу з бар'єрами. Очікується, що після кваліфікації Босворт приєднається до збірної Великобританії на Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти