194

Род Стюарт вступив у боротьбу проти російського закону про заборону "гей-пропаганди"


Музикант Род Стюарт підтримав свого друга сера Елтона Джона, який тривалий час виступає за скасування закону про "гей-пропаганду" в РФ.

Род Стюарт вступив у боротьбу проти російського закону про заборону "гей-пропаганди"

В інтерв'ю журналу "Event Magazine" Стюарт зазначив: "Елтон докладає зусиль (щоб скасувати закон), тому я захоплююся ним за це. Можливо, це приверне до прав геїв увагу російської громадськості. Хтось повинен це робити". Про це повідомляє PinkNews.

Нагадаємо, що Елтон Джон, що користується великою популярністю в Росії, став минулого місяця жертвою розіграшу пранкерів, які зателефонували йому від імені російського лідера і його прес-секретаря. До цього дзвінка музикант виявляв бажання зустрітися з Володимиром Путіним, щоб обговорити закон про заборону "гей-пропаганди" і переслідування ЛГБТ-людей в Росії.

Після розіграшу Елтону Джону все ж подзвонив справжній президент Росії, запропонувавши зустрітися в майбутньому, коли це дозволять графіки. Род Стюарт, який виступив з Елтоном Джоном на спільному концерті, заявив, що попри розіграш його друг "сміявся останнім".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти