266

В Одесі зняли ролик на підтримку толерантності в суспільстві


В Одесі пройшов міжнародний тренінг з комунікацій, учасники якого зняли контроверсійний відеоролик, в якому висміюються прояви нетолерантності в суспільстві.

В Одесі зняли ролик на підтримку толерантності в суспільстві

Тренінг зібрав громадських активістів з України та Молдови, а менторами були продюсери, режисери та журналісти з Німеччини, повідомляє Gazeta.ua

Один з них, Альберт Кіцлер, був продюсером короткометражки "Black rider", яка отримала Оскар у 1994 році. Ролик спрямований також і на міжнародну аудиторію, тому знятий англійською мовою. За його сюжетом, група людей займається з психологом, щоб вилікуватися від толерантності.

Колись ці люди були нетолерантними і щось відбулося в їхньому житті, але вони вже не можуть бути такими як колись. Один учасник групи ділиться своїм досвідом, хвалиться, що він вже три місяці тримається й поводиться нетолерантно. Інший чоловік розповідає, що він тримався-тримався, але коли в їхнє місто приїхали біженці, він не міг стриматися і допоміг їм з їжею та житлом. Ще один учасник каже, що він не витримав і все ж відвідав гей-весілля і що це було чудово. Група зустрічає його слова з засудженням.

Психотерапавет переконує їх, що толерантність - це те, від чого, вони вилікуються, хоча доброта інколи й проскакує в їх серцях. "Ви знову станете такими засранцями, як були раніше, адже ви прагнете до цього", - каже він. Закінчують вони, тримаючись за руки й співаючи "We are fags". FAGS розшифровується як Fallen Asshole Group Support, і є двозначністю, адже слово fags є грубим словом для позначення геїв. 

"Під час обговорення теми ролика було багато різних ідей - від екології до корупції, але в процесі ми дійшли до думки, що багатьох чіпляє ідея дискримінації. Ми зробили провокативний та контроверсійний ролик для того, щоб викликати дискусію в суспільстві", - каже Кріштіан Шталь, виробник фільмів, журналіст та коучер, який був режисером ролика.

Ролик також супроводжується медіакампанією "Do not be an asshole" на підтримку толерантності та доброти в суспільстві.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти