769

Я хочу розповісти правду: сім виступів TED про ЛГБТ


Підбірка найцікавіших виступів з TED-конференцій на тему ЛГБТ.

Я хочу розповісти правду: сім виступів TED про ЛГБТ

Пропонуємо вашій увазі підбірку виступів з TED-конференцій, де спікери розповідають, що не можна приховувати правду від себе, що усі правозахисники зацікавленні у рівності, про важливість труднощів, як трансґендерним підліткам стати тими, ким вони хочуть, про відтінки гомосексуальності і гей-програму. 

Моргана Бейлі: Небезпека приховувати правду про себе

Моргана Бейлі приховувала правду про себе протягом 16 років. Під час свого сміливого виступу вона вимовляє два головних слова, які, ймовірно, для когось не здадуться важливими, але які сильно обмежували її у житті. Навіщо ж тоді їх вимовляти? Моргана усвідомила, що її мовчання несе в собі особисті, професійні та соціальні наслідки. Перед аудиторією, в якій знаходилися її колеги по роботі, вона розповідає, як це - боятися людського осуду, і як воно впливає на наше відчуття самих себе.

Йоруба Річен: Чому рух по захисту прав ЛГБТ навчився у руху із захисту прав людини?

Як член афроамериканської і ЛГБТ-спільнот, режисер-постановник Йоруба Річен захоплена перетинами і непорозуміннями між рухами по захисту прав гомосексуалів і громадянських прав. Вона досліджує, як ці два рухи переплітаються і просуваються - і у неминучій суперечці вона розвіює міф про піки конфлікту. Яскраве нагадування про те, що ми всі зацікавлені в рівності.

Ендрю Соломон: Труднощі роблять нас тими, хто ми є

Всю свою кар'єру письменник Ендрю Соломон розповідає історії негараздів інших людей. Цього разу, відкриваючи завісу внутрішнього світу, він оповідає про своє непросте дитинство, перемежовуючи розповідь спогадами про відважних людей, яких він зустрів на своєму шляху. У зворушливому, щирому і, часом, відверто кумедному виступі Ендрю Соломон закликає ставитися до наших найтяжчих життєвих боїв як до можливості створювати сенс життя.

Норман Спек: Як я допомагаю трансґендерним підліткам стати тими, ким вони хочуть

Період статевого дозрівання - це важкий період для всіх, але для трансґендерних підлітків він може стати просто кошмаром, так як вони розвиваються всередині тіла, в якому відчувають себе не комфортно. У відкритій бесіді ендокринолог Норман Спек розповість свою власну історію про те, як він став одним з небагатьох докторів США, який лікує неповнолітніх, використовуючи гормонозамісну терапію. Відкладаючи наслідки періоду статевого дозрівання, Спек дає трансґендерним підліткам той час, який їм потрібен.

Джина Росеро: Я хочу розповісти правду 

Коли супермодель Джина Росеро вперше побачила себе в бікіні на професійній фотографії, вона була у нестямі від щастя. «Це вершина успіху!» - гордо говорила вона. Для багатьох це відчуття може бути викликано чимось іншим, але Джина відчувала саме це, оскільки вона народилася хлопчиком. У цьому зворушливому і дуже особистому виступі Росеро розповідає, що боротьба за права трансґендерів дає їй зовсім нове почуття гордості і нову мету в житті.

Тіллет Райт: П'ятдесят відтінків гомосексуальності

Художниця Тіллет Райт сфотографувала 2000 людей, які відносять себе до ЛГБТ, і попросила їх у відсотках вказати, наскільки вони гомосексуали або натурали? Більшість людей, як виявляється, вважають себе існуючими в сірих областях сексуальності, а не 100% гомосексуалами або натуралами. І це являє собою справжню проблему для дискримінації: де провести межу?

ЛЗ Грандерсон: Міф про ґей-програму

У своєму гумористичному, але піднімаючому нагальну проблему виступі, ЛЗ Грандерсон демонструє всю абсурдність ідеї про існування «способу життя ґеїв» і вже тим більше «ґей-програми».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти