309

Клавішник групи Vampire Weekend розповів історію свого камінг-ауту


"Пам'ятаю, восени 2009 року я вирішив розповісти все в телефонному інтерв'ю журналісту Rolling Stone. Стаття вийшла на початку 2010 року року, і ці два з половиною місяці очікування були дуже дивним періодом мого життя", - каже він.

Клавішник групи Vampire Weekend розповів історію свого камінг-ауту

 У Міжнародний день камінг-ауту, який відзначався 11 жовтня, клавішник американської інді-рок-групи Vampire Weekend Ростам Батманглідж розповів про те, як у 2010 році році публічно оголосив про свою гомосексуальність, пише Apelzin.

Ростам завантажив в Instagram фото з Едом Дрост з групи Grizzly Bear, підписавши: .. "Це наша спільна фотографія 2009 року, я познайомився з Едом, коли обидві наші групи грали десь на фестивалі в Європі роком раніше. Тоді я вже зізнався сім'ї і друзям , але не говорив нічого пресі. А Ед був тим хлопцем, який ніколи не приховував свою гомосексуальність. Саме він надихнув мене на публічний камінг-аут ...

Пам'ятаю, восени 2009 року я вирішив розповісти все в телефонному інтерв'ю журналісту Rolling Stone. Стаття вийшла на початку 2010 року року, і ці два з половиною місяці очікування були дуже дивним періодом мого життя ... "

31-річний учасник Vampire Weekend  додав: "Озираючись назад, я розумію, що мені потрібні були вагомі причини, щоб здійснити публічний камінг-аут. Але я б хотів жити у світі, де люди зможуть говорити про свою гомосексуальність без всяких вагомих причин. За останні шість років відбулося багато змін, і я сподіваюся, що в майбутньому все стане ще краще. Так що вітаю з Міжнародним днем ​​камінг-ауту! "

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти