188

Amnesty International: Аргентина має розслідувати хвилю нападів на активістів трансгендерів


Відому аргентинську активістку за права ЛГБТ знайшли мертвою у своїй квартирі у Буенос-Айресі, Amnesty International закликає розслідувати злочини та покарати винних.

Amnesty International: Аргентина має розслідувати хвилю нападів на активістів трансгендерів

Тіло Діани Сакаян (Diana Sacayan) знайшли у вівторок, експерти заявили, що смерть була насильницькою. Жінка стала третьою жертвою за місяць, яка виступала за права транссексуальних людей, повідомляє BBC.

Відомо, що президент Amnesty International Крістіна Фернандес ще у 2012 році особисто вручила Сакаян національне посвідчення особи, що визнає її як жінку, що приєдналася до організації, яка виступає за свободу самовираження.

Amnesty International закликала швидше розслідувати цей злочин:

«Чорні хмари згустилися над трансгендерним співтовариством Аргентини. Якщо остання хвиля вбивств ефективно не розслідуватиметься і винні не будуть притягнуті до відповідальності, то це буде означати, що нападати на трансгендерних жінок стануть нормою», - зазначила Маріела Бєльський, керівник аргентинського представництва Amnesty International.

Варто зазначити, що Аргентина є однією з небагатьох країн, де людям можна офіційно змінити свою стать і це буде підкріплено відповідними документами, що засвідчують особу. Латиноамериканські країни є лідерами у світі серед показників вбивств людей, які відносяться до ЛГБТ. На знак солідарності з жертвами, десятки людей лягли біля будівлі Верховного суду Аргентини.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти