307

Чоловік Елтона Джона назвав Путіна «неймовірно милим»


Девід Ферніш (чоловік Елтона Джона) розповів про подробиці дзвінка Володимира Путіна музиканту минулого місяця, після того як музиканта розіграли російські пранкери.

Чоловік Елтона Джона назвав Путіна «неймовірно милим»

Путін зателефонував Елтону Джону минулого місяця, після того як музиканта розіграли російські пранкери. На заході Attitude awards в Лондоні Ферніш поділився подробицями бесіди між Елтоном Джоном і Путіним:

"Це можливо здивує багатьох, але я ставлюся до людей по своїм враженням від них. Путін був ввічливим і милим по телефону. Він неймовірно милий, якщо це не стосується політичних питань. Я не політик, мова йде про гуманізм", пише Daily Mail.

Нагадаємо, Дмитро Пєсков минулого місяця підтвердив, що дзвінок Путіна до Елтона Джона дійсно мав місце. "Путін зателефонував і сказав: "Я знаю вам дзвонили пранкери, не ображайтеся на цих людей, вони нешкідливі, але це не виправдовує їх.

Також Путін заявив, що знає Елтона Джона як музиканта, і як тільки їх графіки дозволять, він готовий зустрітися і обговорити питання, що цікавлять Елтона", – розповів Ферніш.

Після того, як Елтона Джона розіграли пранкери, він прокоментував це таким чином: "Пранкери смішні. Гомофобія ніколи не буде смішною. Я люблю Росію і моя пропозиція поговорити з Володимиром Путіним про права секс-меншин залишається відкритим. Я завжди буду захищати тих, кого принижують і дискримінують, – пише в соціальній мережі музикант, – якщо цей прикрий інцидент допоможе звернути більше уваги суспільства на проблему, в такому випадку я радий, що мене розіграли".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти