273

Кеті Перрі на Кубі поговорила з Маріель Кастро про ґеїв


На минулому тижні 30-річна співачка Кеті Перрі, відома прихильниця прав людини для ЛҐБТ, під час свого візиту на Кубу зустрілася з Маріель Кастро, донькою кубинського лідера.

Кеті Перрі на Кубі поговорила з Маріель Кастро про ґеїв

Дочка нинішнього голови Куби Рауля Кастро була помічена разом з відомою американською співачкою і актрисою в одному з барів у центрі Гавани. З посиланням на менеждера бару ЗМІ пишуть про те, що розмова знаменитостей тривала більше години.

Імовірно, їм було про що поговорити, адже Маріела Кастро відома як послідовний прихильник рівних прав для ЛҐБТ. Саме вона багато в чому вплинула і на погляди свого дядька - легендарного кубинського політика Феделя Кастро. Маріела - професійний сексолог, є керівником Національного кубинського центру з питань сексуального виховання. Правозахисну діяльність Маріели Кастро відзначили навіть у США, де їй була присуджена нагорода під назвою "Міжнародний союзник ЛҐБТ-рівноправності".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти