260

Новий канадський прем’єр-міністр запевнив ЛҐБТ в змінах на краще


Після десятирічного правління консервативної партії до влади в Канаді прийшли ліберали

Новий канадський прем’єр-міністр запевнив ЛҐБТ в змінах на краще

Лідер партії Джастін Трюдо запевнив, що канадці проголосували за реальні зміни. Раніше він неодноразово заявляв про те, що прихід до влади його партії означатиме підвищення захисту прав ЛҐБТ. Адже, незважаючи на те, що в Канаді дозволили одностатеві шлюби ще в 2005 році, велика кількість проблем ще не вирішена.

Джастін Трюдо є відомим прихильником захисту прав ЛҐБТ. Під час передвиборчої кампанії він неодноразово звертав увагу на те, що законодавство країни по відношенню до сексуальних меншин ще не є ідеальним, хоч і є одним з найпрогресивніших в світі по відношенню до ЛҐБТ. Зокрема, в програмі ліберальної партії прописані проекти законів, які забезпечують рівність при прийомі на роботу, заборону дискримінації ЛҐБТ, а також дозвіл на донорство крові чоловіками, які мали одностатеві контакти.

Трюдо обіцяє забезпечити, щоб рівність та розмаїття канадців відбивалося і в уряді. Це означає, в тому числі, і збільшення представників ЛҐБТ в керівництві країни.

“Сьогодні - час для змін. Ми маємо зробити найпозитивніші кроки для того, щоб всі канадці почувалися себе комфортно”, - вважає новий канадський прем’єр.

Чинний прем'єр-міністр Канади Стівен Харпер від консервативної партії погодився із результатами виборів і заявив про свою відставку.
 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти