266

В Лондоні викладач коледжу вбивав ґеїв


Поліція Лондона затримала сорокарічного Стівена Порта у власній квартирі

В Лондоні викладач коледжу вбивав ґеїв

Викладач коледжу Вестмінстер Кінгсвей підозрюється поліцією Лондона в отруєнні чотирьох геїв, з якими він познайомився через Інтернет, пише англійський таблоїд Daily Star.

Суть звинувачень Скотленд-Ярду полягає в тому, що 40-річний Стівен Порт з 2014 по 2015 рік скоїв вбивство чотирьох молодих людей, тіла яких були знайдені в районі церкви Сент-Маргарет. Всі вони були отруєні великими дозами гамма-оксимасляної кислоти. Ця кислота застосовується в медицині багатьох країн в якості заспокійливого засобу, і лише в деяких зарахована до наркотичних речовин. У великих дозах ця речовина викликає сп'яніння, а передозування призводить до смерті, особливо небезпечне вживання такої кислоти разом з алкоголем. Хоча в усьому світі число смертельних випадків її вживання йде на сотні, жертви лондонського отруйника або не знали, що вживають, або не уявляли собі наслідків.

Батьки Порта впевнені, що їхній син не винен, адже в нього немає мотивів для вбивств: “Я не думаю, що він це зробив. Він узяв на себе провину за інших людей”, - вважає його матір Джоан.

Стівен Порт отруїв 23-річного Ентоні Уалгейта, 22-річного Габріеля Коварі, 21-річного Деніела Уітуорта і 25-річного Джека Тейлора. Як повідомляється, Стівен Порт - випускник Оксфорда і відставний моряк королівського флоту Великобританії, розміщав свої фото на сайті знайомств для ґеїв, де і знайомився з майбутніми жертвами.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти