201

На обкладинці Men's Health вперше з'явився трансґендер


Ейдіан Даулінг разом з іншими фіналістами конкурсу Men's Health з'явився на обкладинці колекційного номера журналу

На обкладинці Men's Health вперше з'явився трансґендер

Ще навесні стало відомо, що на обкладинці американського Men's Health вперше може з'явитися трансгендер: 27-річний трансґендерний чоловік Ейдіан Даулінг взяв участь у щорічному конкурсі журналу «The Ultimate Guy Search», переможець якого з'являється на обкладинці одного з його номерів. Зайняти перше місце йому так і не вдалося (його випередив пожежний Тім Боніфейс, який з'явиться на основний обкладинці номера журналу в листопаді), але побачити Даулінг на обкладинці Men's Health все-таки можна: разом з чотирма іншими фіналістами конкурсу він став одним з героїв обкладинки спеціального колекційного видання журналу.

Ейдіан зізнався, що злегка розчарований результатом конкурсу, але все ж вважає його великою перемогою для всієї трансґендерної спільноти. «Зміни відбуваються поступово, і зараз нам вдалося змінити значний шар навколишньої дійсності», - написав Даулінг в інстаграмі.

Швидше за все, найближчим часом ми ще не раз почуємо про Даулінга: днями він вже вдруге став гостем шоу Елен Дедженерес. Колекційне видання нового номера Men's Health вже можна замовити в онлайн-магазині журналу.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти