190

Батьки Естонії проти "ЛҐБТ-пропаганди серед школярів"


У листопаді ЛҐБТ-організація з Канади за підтримки міносвіти Естонії навчить педагогів країни, як правильно роз'яснювати дітям, хто такі ЛҐБТ, і чому важливо бути толерантними. Захід обурив місцевих батьків.

Батьки Естонії проти "ЛҐБТ-пропаганди серед школярів"

Громадська організація «Батьки Естонії» виступила з протестом з приводу організації міністерством освіти і науки країни навчального семінару з роз'яснення ЛҐБТ-цінностей в школах країни. Про це 19 жовтня повідомило естонське видання Vecherka з посиланням на відкритий лист організації, адресований міністру освіти, члену правлячої праволіберальної Реформістської партії Юргену Ліги.

У листі естонська громадськість інформується про те, що 30 листопада в Талліні відбудеться спеціалізований семінар для педагогів країни, організований канадської організацією EGALE, раніше відомої під назвою Equality for Gays and Lesbians Everywhere.

За даними «Батьків Естонії», на семінарі зроблять огляд ситуації з сексуальними меншинами в Естонії і запропонують, як, використовуючи канадський досвід, правильно розповідати школярам про ґеїв, лесбійок, трансґендерів та їхні права.

«Ми проти гомофобії. Але ми не хочемо, щоб сотні тисяч євро в нашій державі йшли на те, щоб нашим дітям імплантували переконання, що відхилення - це норма. Це підміна понять, що ставить світ молодих людей з ніг на голову. Ми проти того, щоб тема прав секс-меншин штучно роздувалася. У нас 400 сільських ферм, можливо, закриються в наступному році, чисельність населення зменшується, а ми організуємо семінари з проблем ЛҐБТ! Чи не дивно?», - заявляють "батьки" в листі.

Автори листа запевняють, що завданнями ГО «Батьки Естонії» є захист дітей від ювенальної юстиції, ранньої сексуалізації та пропаганди збочень. «Таку пропаганду з благословення Міністерства освіти починають впроваджувати в наше життя», - переконані в організації.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти