447

World Pride 2019 пройде в Нью-Йорку


Головна тема фестивалю WorldPride 2019 - "Мільйон моментів гордості".

World Pride 2019 пройде в Нью-Йорку

 Фестиваль World Pride пройде в Нью-Йорку в 2019 році в пам'ять про піввіковий ювілей Стоунвольских бунтів, повідомляє GSN.

Міжнародний двомісячний фестиваль World Pride вперше пройде в США, і він співпаде за часом з річницею подій навколо бару Stonewall Inn, після яких почався масовий рух на захист прав ґеїв і лесбійок.

Організація NYC Pride, яка проводить щорічні ЛГБТ-прайди в Нью-Йорку, заявила, що її заявка була схвалена на зборах InterPride, які пройшли в Лас-Вегасі на цьому тижні.

"Стоунвольскі бунти вважаються найважливішою подією, яке викликало до життя сучасний рух за права ЛГБТ, тому дуже символічно, що в 2019 році WorldPride пройде в місці, з якого все починалося, - заявив Девід Шнайдер, директор з організації Stonewall 50. - Ми дуже вдячні нашим колегам, організуючим прайд-паради по всьому світу, за те, що вони вибрали Нью-Йорк для цієї знаменної події".

Головна тема фестивалю WorldPride 2019 - "Мільйон моментів гордості".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти