334

Прем’єр-міністр Люксембургу та відкритий гей зустрінеться з Порошенком та Яценюком


Ксав'є Бетель під час робочого візиту зустрінеться з Петром Порошенком та Арсенієм Яценюком

Прем’єр-міністр Люксембургу та відкритий гей зустрінеться з Порошенком та Яценюком

У четвер, 22 жовтня, з робочим візитом в Україні перебуватиме Прем’єр-міністр Великого Герцогства Люксембург Ксав'є Беттель. Про це повідомляє офіціний сайт президента України.

На 13:00 запланована зустріч Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра Великого Герцогства Люксембург К.Беттеля з представниками ЗМІ. 

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, також, зустрінеться з Прем’єр-міністром Люксембург Ксав’є Беттелем. По завершенні зустрічі, орієнтовно о 15:00, заплановані заяви глав урядів України та Люксембургу для преси. Про це повідомляє офіційний сайт Арсенія Яценюка.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр Люксембургу Ксав'є Беттель вступив в одностатевий шлюб зі своїм партнером, архітектором Готьє Дестене. Беттель і його чоловік стали одними з перших, хто узаконив свої відносини, після того як в червні 2014 парламент Люксембургу леґалізував одностатеві шлюби і дозволив ґей-парам всиновлювати дітей.

«Я не міг приховувати й придушувати це [свою сексуальну орієнтацію] і бути нещасним все своє життя. Я сказав собі, що, якщо ти хочеш бути політиком і бути чесним у політиці, ти повинен бути чесним, насамперед, із самим собою і прийняти себе таким, який ти є», - заявив Беттель бельгійському телебаченню в ніч перед одруженням.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти