195

У Харкові для студентів-психологів провели семінар про ЛҐБТ-спільноту


Після звернення ініціативної групи студентів "Время и мы" психолог ВБО "Точка Опори" Марина Діденко провела трьохгодинний семінар про особливості консультування представників ЛҐБТ-спільноти.

У Харкові для студентів-психологів провели семінар про ЛҐБТ-спільноту

Платформою для проведення семінару став Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна. Під час семінару було обговороно базову інформацію про те, хто такі ЛГБТ та які особливості консультування існують, про теорії винекнення гомосексуальності та причини потреби ЛГБТ у консультуванні.

В практичні частині семінару група студентів поділалась на підгрупи та створила перелік найпоширеніших міфів про ЛГБТ. Ціль завдання було розвінчати міфи іншої групи.

Також, психолог ВБО "Точка Опори", Марина Діденко розповіла про свою роботу в батьківській ініціативі "Терго" та особливості роботи з батьками, які мають ЛГБТ-дітей. Студенти-психологи, також, мали можливість поспілкуватися з відкритим геєм та запитати питання, які їх цікавлять.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти