305

Іен МакКеллен закликав всіх акторів-ґеїв зробити камін-аут


"Зробіть камін-аут і будьте самими собою", - говорить відомий та успішний актор з “Володаря перснів”

Іен МакКеллен закликав всіх акторів-ґеїв зробити камін-аут

Сер Іен Маккеллен закликає акторів зробити масовий камін-аут, тому що це більше не означає вбивство кар’єри.

76-річний британський актор зробив камін-аут під час виступу на радіо в 1988 році. Пізніше він розповів, що це жодним чином не зашкодило його кар’єрі. Навпаки, найбільші його успіхи відбулися вже після камін-ауту.

"Всі мої успіхи відбулися після того, як я зробив камін-аут. Я поняття не мав, що це може бути нерозумно. Я розповів правду про себе для тих, хто боїться зізнатися і вважає, що не має казати, хто він такий, через страхи залишитися без ролей", - сказав він The Hollywood Reporter.

МакКеллен звернувся до акторів-ґеїв, які бояться зробити камін-аут: "Ви хочете бути відомим кінозірками, які мають любовні сцени з дамами, а в особистому житті бути нещасним ґеєм чи що?”, - запитав він.

Умовно кажучи, "шафа" - це дуже неприємне місце, щоб жити, ви знаєте? Це брудна, пильна місцина, сповнена скелетів. Ви ж не хочете цього. То зробіть камін-аут, станьте собою

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти