232

Карлос Мота - член журі "Сонячний зайчик" покаже власні короткометражки


У рамках Спеціальних подій 45-ї «Молодості» покажуть ряд короткометражних фільмів талановитого колумбійця Карлоса Мотти – багатожанрового митця, володаря численних міжнародних відзнак.

Карлос Мота - член журі "Сонячний зайчик" покаже власні короткометражки

Карлос Мотта, який є членом журі конкурсної програми «Сонячний зайчик» презентує власні короткометражки.

Бажання/ Deseos, 2015 - напівдокументальний-напівігровий фільм порівнює історії двох жінок, що наразилися на наслідки одностатевих стосунків і порушення ґендерних норм. Колумбійка Мартіна жила в ХІХ столітті й потерпала від переслідування за гермафродитизм. А Нур жила у Бейруті за часів Османської імперії й проти волі вийшла заміж за брата своєї коханки.

Нечестивість/ Nefandus, 2013 зображує двох чоловіків, які пливуть у каное вниз за течією ріки Дон-Дієґо у Карибському басейні Колумбії. Вони міркують про гріхи та злочини, що відбувалися в часи завоювання Америки.

Троща/ Shipwreck, 2013 – це кіно адаптація «Пригод содоміта, вигнаного в Байї у XVII столітті». Вона оповідає сумну історію португальця-содоміта на ім’я Луїс Дельґадо, чиє життя було посічене численними сутичками із інквізиторською системою.

З точки зору переможених/ The Defeated, 2013. Ця історія раба-тубільця, що супроводжує групу іспанських конкістадорів у джунглях, описує випадок, коли командир армії стає свідком колективного гомоеротичного ритуалу, гнівно засуджує його та наказує стратити «порушників».

Карлос Мотта -переможець конкурсу Future Generation Art Prize 2014 - міжнародної премії для молодих художників віком до 35 років від Пінчук Арт Центру. А 30 жовтня там же він представляє свою нову інсталяцію.

Колумбієць живе і працює в Нью-Йорку, де отримав ступінь магістра образотворчих мистецтв у коледжі Барда. Він викладає у Новій школі дизайну ім. Парсонса та Школі образотворчих мистецтв.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти