214

У США розробили додаток для ґеїв-мандрівників


У США розробили додаток для мандрівників геїв сексуальної орієнтації

У США розробили додаток для ґеїв-мандрівників

Як повідомляє The New York Times, програма отримала назву Scruff Venture.

Завдяки додатку, туристи-ґеї зможуть не тільки дізнатися, хто ще із зареєстрованих користувачів знаходиться в місті або поруч з ним, а й поспілкуватися з тими, хто нещодавно відвідував ту чи іншу країну, а також з тими, хто тільки збирається здійснити подорож. У програмі можна буде отримати інформацію про те, хто з користувачів планує приїхати в місто на яку-небудь подію - концерт, виставку і так далі. Місцеві жителі зможуть поділитися з туристами порадою щодо того, що і коли варто відвідати в їхньому місті.

«Нам здається, що туристи-ґеї подорожують інакше, ніж пари традиційної орієнтації. Ґеї більш соціальні і товариські під час поїздок в нові для них міста», - пояснюють творці програми.

Сервіс також дозволить незнайомим один з одним людям планувати спільні подорожі і орендувати квартири на Airbnb. У перший час Scruff Venture буде доступно в більше, ніж 20 містах, наприклад в Нью-Йорку або Тайбеї. Розробники обіцяють, що в майбутньому цей список буде доповнений. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти