298

Американський священик вважає, що Ватикану "було б корисно" вислухати реальні історії життя ґей-пар


"Було б корисно почути живі голоси людей, які відчувають своє відчуження суспільством, замість того, щоб знайомитися з цими історіями зі слів інших представників або єпископів".

Американський священик вважає, що Ватикану "було б корисно" вислухати реальні історії життя ґей-пар

На незапланованій прес-конференції Синоду католицької церкви з питань сім'ї архієпископ Чикаго Блейз Купич погодився з тим, що було б корисно вислухати реальні історії лесбійок і ґеїв на минаючому в даний момент Синоді в Римі.

Френсіс Дебернарді з Служіння нового шляху, групи, що захищає позицію ЛГБТ-католиків, запитав Купича: "Було б корисним вислухати реальні історії пар ґеїв і лесбійок, розлучених пар, тих, хто не згоден зі справжнім вченням Церкви, а також тих, совість яких говорить їм чинити інакше?"

"Так, це було б корисно, - погодився Купич, приводить його висловлювання Nuntiare.Org з посиланням на New Way Ministry. - Я знаю такі історії з власного досвіду душеопікування у своєму дієцезії і включив їх у свій звіт: таким чином вони в якійсь то мірі представлені. Але думаю, що було б корисно почути живі голоси людей, які відчувають своє відчуження суспільством, замість того, щоб знайомитися з цими історіями зі слів інших представників або єпископів. У цих історіях є щось важливе, що я відкрив для себе на власному досвіді".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти