566

Закон, що дозволяє одностатевим парам укладати цивільні союзи, набув чинності в Чилі.


Десятки одностатевих пар святкують дозвіл цивільних союзів в Чилі. Правозахисники та ЛГБТ-активісти кажуть, що дозвіл союзів - це явна ознака змін в країні, яка довгий час вважалась однією з найконсервативніших в Латинській Америці.

Закон, що дозволяє одностатевим парам укладати цивільні союзи, набув чинності в Чилі.

Законопроект був на обговоренні в Конгрес протягом десяти років і був схвалений парламентом Чилі в січні цього року. За нього проголосували 86 депутатів нижньої палати парламенту, проти - 23. Потім документ у квітні був підписаний главою держави. Про це повідомляє The Gurdian.

Перебуваючи у цивільному союзі партнери можуть успадковувати майно один одного, приймати рішення один за одного в питанні охорони здоров'я та отримувати пенсійні виплати. 

Варто додати, що в Чилі декриміналізація гей-сексу відбулась в 1999 році, а тепер Чилі стала третьою країною в Південній Америці, що узаконила цивільні союзи для одностатевих пар. Раніше подібна форма реєстрації відносин була прийнята у Колумбії та Еквадорі. У ще трьох країнах континенту - в Бразилії, Аргентині та Уругваї - дозволені одностатеві шлюби.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти