873

"Сонячний зайчик" - відкриття вже завтра!


Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість" цьогоріч продемонструє конкурсну програму "Сонячний зайчик" не зважаючи на події минулого року. Фестиваль триватиме з 25 жовтня по 1 листопада 2015 року.

"Сонячний зайчик" - відкриття вже завтра!

У неділю, 25 жовтня, о 21:30 в червоній залі кінотеатру "КИЇВ" відбудеться відкриття програми «Сонячний зайчик». відкриється позаконкурсним показом класичної стрічки німецького режисера Хайнера Карова «КАМІНГ-АУТ».

Її представить виконавець головної ролі Matthias Freihof який також є членом головного журі 45-го Molodist Kyiv International Film Festival. Фільм народився у буремні часи німецької історії, ставши першим та останнім фільмом Східної Німеччини про геїв - за кілька годин після прем’єри Берлінську стіну було зруйнувано. Стрічка набула розголосу, підкоривши Berlinale - Berlin International Film Festival 1990 року (приз TEDDY AWARD за найкращий ігровий фільм та спеціальний «Срібний ведмідь»).

Цей фільм показує історію про молодого хлопця - вчителя, який намагається усвідомити свою гомосексуальність, в процесі усвідомлення він намагається через це покінчити з собою, згодом переосмислючи своє ставлення до життя, намагаються взяти від нього всі радощі «блакитного» життя та пізнати кохання.

MOLODIST AFTERPARTY

З 24.10 по 29.10 о 23:00 нас приймає фестивальний заклад One Love Сoffee в PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 100, 6 поверх).

25 жовтня о 23:00 MOLODIST AFTERPARTY: SUNNY BUNNY OPENING PARTY

"Ми зустрічаємось саме там та відпочиваємо після насичених кіно-днів. Увага! Кількість місць обмежена. Сьогоднішій пароль "Я полюю на кіно", - йдеться в повідомлені організаторів.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти