585

Всесвітня медична асоціація засудила спроби "лікувати" трансґендерність


"Трансґендерність - це не психічний розлад", - уклали представники делегацій.

Всесвітня медична асоціація засудила спроби "лікувати" трансґендерність

 Всесвітня медична асоціація засудила спроби "лікувати" трансґендерність. Нові рекомендації для лікарів, які консультують трансґендерних пацієнтів, абсолютно недвозначні: ніхто не повинен бути підданий лікуванню, яке може завдати шкоди психічному або фізичному здоров'ю. Про це повідомляє GSN.

"Трансґендерність - це не психічний розлад, - уклали представники делегацій. - Право визначати власний ґендер - невід'ємне право людини. Ми повинні докласти всіх зусиль до того, щоб створити доступну систему охорони здоров'я, в якій трансґендерам будуть гарантовані індивідуальний підхід і допомога фахівців різних профілів".

Президент ВМА Майкл Мармот сказав: "Ми засуджуємо будь-які форми дискримінації, цькування і насильства по відношенню до трансґендерів і наполягаємо на тому, щоб були прийняті відповідні законодавчі заходи щодо захисту їхніх громадянських прав. Лікарі повинні показувати приклад іншим людям і використовувати свої медичні пізнання в боротьбі із забобонами. Ми закликаємо національні медичні асоціації усунути перешкоди до отримання медичної допомоги для трансґендерів. Належна спеціальна освіта на всіх етапах кар'єри допоможе медикам розпізнавати дискримінацію і боротися з нею, забезпечуючи трансґендерам компетентну медичну допомогу з урахуванням їх специфічних проблем".

Нагадаємо, що днями в Києві пройшла конференція на тему "Трансґендерність в соціальному і медичному контексті". Під час якої член ради директорів трансґендерної референтної групи MSMGF Марія Сундін сказала, что немає жодних наукових підтверджень, що трансґендерність - це розлад. 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти