988

Кончіта Вурст зустрілась з ЛГБТ-активістами у Києві та виступила в студії "Квартал 95"


Зірка "Євробачення-2014" Кончіта Вурст нарешті дісталася України. Австрійська співачка завітала до столиці на запрошення студії "Квартал 95" та взяла участь у зйомках чергового "Вечірнього кварталу".

Кончіта Вурст зустрілась з ЛГБТ-активістами у Києві та виступила в студії "Квартал 95"

Під час візиту Кончіта Вурст зустрілась з ЛГБТ-активістами та пообіцяла повернутися в Київ та взяти участь в ЛГБТ-подіях.

"Я рада Вас бачити, ви робите справді важливі речі в Україні. Я живу в Австрії, ми попереду України в дотриманні права ЛГБТ - ми боремося за рівність шлюбу. Ви ж змушені доказувати універсальність прав людини - це важкий шлях, але ви повинні його пройти", - привітала активістів Кончіта Вурст

Богдан Глоба, виконавчий директор ВБО "Точка опори" подякував за такі слова та відповів: "Відкриті ЛГБТ-зірки є дуже важливими, вони показують, що ЛГБТ існують і це не вигадка. Я дуже вдячний за Ваш вклад у боротьбу за права ЛГБТ, це нам (активістам) допомагає відстоювати права ЛГБТ в Україні".

На прохання активістів Кончіта передала звернення до українського суспільства:

"Кожна людина не залежно від її сексуальної орієнтації чи  гендерної ідентичності, релігії чи від її ліберальних чи консервативних поглядів врешті-решт потребує поваги. Ми всі заслуговуємо поваги".

Вона, також, розповіла про свої творчі плани на майбутнє:

"Зараз в моєму альбомові немає жодного мого слова і я хочу це виправити. Я буду розвиватися, як виконавиця та митець і я не виключаю, що в майбутньому будуть спільні проекти з іншими виконавцями".

Кончіта Вурст приїхала до Києва з метою участі у зйомках "Кварталу 95". Про це повідомляє Таблоїд.

Кончіта

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти