224

Сьогодні відбудеться дискусія про квір та кіно з Іреною Карпою


27 жовтня в Кінотеатрі «Київ» відбудеться дискусія «Квір та інакомислення в кіно» за участі членів журі конкурсної програми «SunnyBunny», культурних та громадських активістів.

Сьогодні відбудеться дискусія про квір та кіно з Іреною Карпою

27 жовтня о 16.00 в залі «Сінематека» кінотеатру «Київ» розпочнеться дискусія «Квір та інакомислення в кіно» за участі членів журі програми "Sunny Bunny", гостей та учасників програми фестивалю, кінематографістів, митців, культурних та громадських діячів, ЛГБТК-активістів. Також до дискусії запрошені представники ЗМІ та студенти.

Журі «SUNNY BUNNY»:

Іван Мадео (Швейцарія), продюсер, сценарист. З 2008 року очолює дві кінокомпанії Contrast Film в Берні та Цюриху. З 2012 є членом Швейцарської спілки кінопродюсерів.

Ірена Карпа (Україна), письменниця, з 1999 є лідеркою та авторкою пісень гурту “Фактично самі” (нині “Qarpa”). Її перша книжка з’явилася 2000 року, після чого вона написала близько десяти інших.

Яким би ми хотіли будувати майбутнє, якби воно залежало тільки від нас? Яким бачимо суспільство вільне від домінуючої нормативності, асимілятивності, зрівнювання? Світ, де поняття «толерантності» деактуалізоване, де є місце культурному, емоційному, сексуальному і гендерному розмаїттю, де шанується інакомислення, унікальність, особистість.

Молодість – це стан, у якому можуть втілюватися ідеї такого світу. Кіно – це засіб, яким ми можемо наблизити таку реальність. Митці, інакомислячі, квір – це особистості, які формують нову дійсність, які є передвісниками майбутнього.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти