170

У Санкт-Петербурзі побили ЛГБТ-активіста


Невідомий у грубій формі зажадав від нього зняти "веселковий" шарф, а коли той не підкорився, двічі вдарив його в обличчя.

У Санкт-Петербурзі побили ЛГБТ-активіста

 У Санкт-Петербурзі було скоєно напад на ЛГБТ-активіста, коли він прямував на збори "Веселкового кавування". Зокрема, невідомий у грубій формі зажадав від нього зняти "веселковий" шарф, а коли той не підкорився, двічі вдарив його в обличчя.

"... Або я зараз зніму шарф і звалю з вагона, або він мені наваляє. Я відмовився. Мені прилетіло і ударом розбило губу. Він повторив свої слова. Я його повторно послав. Другим ударом я отримав по голові, розбилася бров. Потім його відтіснив якийсь мужик. Я вийшов на станції, пошукав ментів або хоч якусь службу, нікого. Зайшов назад у потяг, натиснув екстрений зв'язок з машиністом - не працює. Ну, думаю, ок, поїду так.

Попросив у людей серветок і подзвонив хлопцям, щоб зустріли на метро, ​​так як думав, що мені розбили ніс і нічого не буде видно через крові. На місці хлопці порадили викликати "швидку", так ми не знали, де травмпункт. Вони мене відвезли в лікарню ... Там все обстежили, наклали шви, відпустили додому заростати ", - написав потерпілий в соціальній мережі "Вконтакте".

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти