184

В початкових школах Мальти з'являться книги про ЛҐБТ


Міністр громадянських свобод Мальти заявила, що уряд має намір поширити в початкових школах країни книги про ЛҐБТ та провести інформаційну кампанію для дорослих

В початкових школах Мальти з'являться книги про ЛҐБТ

Олена Даллі зазначила, що книги з'являться в початкових державних школах тільки після проведення інформаційної кампанії серед батьків і вчителів.

«Ці книги мають на меті навчити дітей різноманіттю людського життя, пояснити їм, що люди не гомогенні істоти», - зазначає міністр. «Я вірю в те, що діти, які прочитали ці книги, будуть більш відкритими і менш ворожими до представників ЛҐБТ. Ми потерпимо невдачу як уряд, якщо не навчимо цього наших дітей», - додала пані Даллі.

Мальтійський рух по захисту прав сексуальних меншин презентував Міністерству освіти країни книги про ЛҐБТ-спільноту для поширення в школах ще в липні. Однак це викликало негативну реакцію з боку вчителів і батьків, у зв'язку з чим міністр освіти вирішив відмовитись від цієї ідеї, повідомляє Malta Today.

На поширенні літератури наполягла пані Даллі із застереженням, що це стане можливим тільки після проведення масштабної інформаційної кампанії серед вчителів та батьків. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти