286

Кончіта Вурст поділилася планами стосовно майбутніх дітей


Переможниця минулорічного "Євробачення" Кончіта Вурст вперше відвідала Україну заради участі у концерті студії "Квартал 95"

Кончіта Вурст поділилася планами стосовно майбутніх дітей

Переможниця минулорічного "Євробачення" Кончіта Вурст вперше відвідала Україну заради участі у концерті студії "Квартал 95".

Кончіта поділилася із сайтом ТСН.ua враженнями про візит до України.

"Я вперше в Україні і я не можу повірити, що я прилетіла всього на 24 години. І тому я дуже хочу повернутися, щоб побачити все, тому що зараз я побачила лише сцену Палацу "Україна". Цього разу я, нажаль, нічого не встигну купити із одягу, але я дуже радію, коли є можливість придбати щось дизайнерське, тому що я вивчала історію моди і люблю, коли є можливість побачити щось од кутюр", - зазначила Вурст.

Крім того, зірка наголосила, що багато чула про смачний український шоколад, але спробувати його ще не встигла. На запитання про сімейні плани Кончіта відповіла однозначно, поставивши в пріорітет кар'єру.

"Я планую записати новий альбом. З приводу дітей – я ще не знаю, мені лише 26 років і я ще чекаю своєї нагоди", - зауважила співачка. Також артистка запевнила, що, попри свою любов до змін, "Кончіта буде лишатися такою, як вона є".

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти