255

Користувачі мережі почали збір підписів за переведення британського трансґендера з чоловічої в'язниці до жіночої


27 жовтня суд Великобританії засудив трансґендера Тару Хадсон, яка народилася чоловіком, до трьох місяців ув'язнення в чоловічій колонії.

Користувачі мережі почали збір підписів за переведення британського трансґендера з чоловічої в'язниці до жіночої

Через жіночу зовнішність підсудної новина викликала широкий резонанс, а через кілька годин після її появи в ЗМІ користувачі мережі організували збір підписів за переведення ув'язненої до жіночої в'язниці. Про це повідомляє BuzzFeed.

26-річна Тара Хадсон - візажист. Протягом шести років вона проходила процедури зі зміни статі і фактично все своє доросле життя прожила в ролі жінки. 27 жовтня вона була засуджена до 12 тижнів ув'язнення в чоловічій в'язниці в Брістолі після того, як визнала свою провину за участь у сутичці в барі 26 грудня 2014.

Незважаючи на те, що Хадсон на момент винесення вердикту виглядала як дівчина, вона так і не змінила документи, а значить, офіційно вважалася чоловіком. Тому суд відправив її у відповідну колонію. За даними ЗМІ, у в'язниці Брістоля міститься близько 600 чоловіків: в останні роки в ній неодноразово були зафіксовані жорстокі зіткнення між ув'язненими.

Мати Хадсон Джекі Бруклін назвала рішення суду «обурливим» і заявила, що в Тарі «немає нічого чоловічого». Її підтримав і доктор дівчини. За словами Бруклін, її дочка була переконана, що отримає домашній арешт і обов'язкове відвідування курсів по боротьбі з алкогольною залежністю, і вирок став для неї несподіванкою.

У розмові зі ЗМІ матір звинуваченої зазначила, що у Хадсон через численні образ з боку оточуючих були депресії. Жінка побоюється, що після відвідин чоловічий в'язниці психічний стан її дочки різко погіршиться.

Незабаром після оголошення вироку на Change.org була створена петиція з проханням перевести трансґендера до жіночої в'язниці. За кілька годин її підписало понад 11 тисяч осіб.

Автори кампанії на підтримку Хадсон заявили, що через застарілу судову систему дівчина змушена заплатити «високу ціну» тільки «за те, ким вона є». Вони переконані що трансґендер з жіночою зовнішністю швидше за все буде підданий приниженням й приставанням в чоловічій в'язниці.

Представники виправного закладу заявили, що для зміни місця відбування покарання дівчині необхідно отримати сертифікат про статеву приналежність. За їх словами, рішення суду є частиною «довгострокової політики», в рамках якої підлогу трансгендерів визначають тільки офіційні документи.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти