294

В Росії хочуть арештовувати та штрафувати за камін-аут


Новий закон, спрямований проти ЛҐБТ, винесли на розгляд депутатів Державної думи комуністи. За публічну заяву про свою гомосексуальність пропонується карати арештом на 15 діб і штрафом

В Росії хочуть арештовувати та штрафувати за камін-аут

Авторами закону стали перший заступник голови комітету Державної думи з природних ресурсів 71-річний Іван Нікітчук і заступник голови комітету Державної думи по економічній політиці 66-річний Микола Ареф'єв.

Главу 6 Кодексу про адміністративні правопорушення пропонується доповнити статтею 6.12.1 "Публічний вираз нетрадиційних сексуальних відносин", повідомляють "Известия".

Штраф за "публічне вираження нетрадиційних сексуальних відносин, що полягає в демонстрації своїх перекручених сексуальних уподобань в громадських місцях" складе від 4000 до 5000 рублів. Якщо це відбудеться в освітніх закладах, установах культури або органах влади, то тих, хто "провинився" чекає арешт на 15 діб.

Депутати пояснюють необхідність прийняття нових обмежувальних заходів проти ЛҐБТ "неефективністю" "закону Мізуліной", підписаного Путіним влітку 2013 року.

"Гомосексуалізм - це величезна загроза для кожної нормальної людини, яка може вразити дітей чи онуків і, таким чином, перервати рід ..." - цитують комуніста Нікітчука "Известия". 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти