469

Призер сочинської Олімпіади зробив камін-аут


Срібний призер Олімпійських ігор в Сочі-2014 з фрістайлу американець Гас Кенуорті публічно заявив про те, що він гомосексуал

Призер сочинської Олімпіади зробив камін-аут

Він розповів, що знав про свою нетрадиційну орієнтацію з п'ятирічного віку. Своїм родичам спортсмен в цьому зізнався лише два роки тому. «Я ніколи не зможу пишатися тим, що я зробив в Сочі, тому що завжди буду мучитися за те, що я не зробив», - сказав Кенуорті в інтерв'ю журналу ESPN.

Атлет пояснив, що хотів вчинити камін-аут, ставши найкращим лижником у світі, тому зважився на зізнання тільки після того, як зайняв перший рядок рейтингу атлетів Американської асоціації лиж та сноубордів (USSA).

Кенуорті був стурбований тим, як сприймуть його слова інші члени спортивної організації. Однак президент USSA Тайгер Шоу повідомив, що в асоціації оцінили мужність спортсмена, який знайшов сили розповісти світові про те, що він гомосексуал.

Крім олімпійського подіуму в слоупстайлі, на рахунку 24-річного лижника три золота Чемпіонатів світу (2011, 2012, 2013). У лютому 2014 року він прославився тим, що забрав додому з Сочі кілька безпритульних собак.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти