227

Біля посольства Білорусі у Вашингтоні пройшов пікет у зв'язку зі смертію ЛГБТ-активіста


Учасники акції закликали офіційний Мінськ відмовитися від гомофобною риторики

Біля посольства Білорусі у Вашингтоні пройшов пікет у зв'язку зі смертію ЛГБТ-активіста

Акція протесту з приводу долі Піщевського і справи Лукашевича відбулася вчора біля посольства Білорусі в США. Пікет організувала RUSSA ЛГБТ - асоціація, яка об'єднує російськомовну ЛГБТ-спільноту Нью-Йорка і Вашингтона, повідомляє Голос Америки.

 
«Ми обурені тим фактом, що вбивця Михайла перебуває на волі, - заявив один з організаторів пікету Гліб Латнік. - Ми закликаємо білоруську владу покарати винного по заслугах і припинити гомофобну риторику в країні. Своїми заявами влада дає гомофобам «зелене світло», які вважають представників ЛГБТ недолюдьми. У результаті страждають невинні люди».
 
«Проведенням таких акцій, - пояснює В'ячеслав Ревін, - ми намагаємося нагадати американському суспільству про існування гомофобії в багатьох країнах світу і, зокрема, на пострадянському просторі. Приміром, нещодавно ми проводили подібні пікети біля посольств Російської Федерації, Республіки Киргизстан, Індії. Навіть перебуваючи тут у США, і будучи біженцями, ми все одно не залишимо спроби відновити справедливість».
 
Через 10 хвилин після початку акції до будівлі посольства приїхали поліцейські. Як виявилася, їх викликали співробітники посольства, поскаржилися на те, що учасники протесту нібито блокують вхід в посольство. Поліцейські попросили учасників перейти на протилежну сторону вулиці і поїхали.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти