144

Став відомий фільм-переможець "Сонячного зайчика"


Проти ночі на 31 жовтня журі «Сонячного зайчика» у складі Ірени Карпи, Карлоса Мотти та Івана Мадео оголосили фільм-переможець конкурсу та особливі відзнаки.

Став відомий фільм-переможець "Сонячного зайчика"

Переможцем став фільм “Клятвена незаймана” режисерки Лaури Біспурі (Італія, Швейцарія, Німеччина, Албанія, Косово) - за чутливе осмислення албанських культурних традицій Канун та за критичний підхід до пригнобливої патріархальної системи, що визначає ґендерні норми в суспільстві та диктує правила життя багатьом квір-особам по всьому світу.

На думку журі, цей витончений фільм не зводить ґендерні відмінності до рамок звичайної історії, натомість він зображає трагедію життя на марґінесах суспільства. Фільм отримав статуетку “Сонячний зайчик“ від офіційного партнера фестивалю – ювелірного дому “Kimberli“, а також сертифікат на приз у 2500 доларів.

Фільм-переможець буде продемонстровано на фестивалі вдруге в неділю, 1 листопада, о 21-30. 

Sunny Bunny 2015

Спеціальні дипломи отримали:

“Літо Санґайле” режисерки Аланте Кавайте (Литва, Франція, Нідерланди) - за чудову акторську гру, красу картинки та атмосферність. Цей фільм вразив журі надзвичайною красою та досконалістю композиції. З неабиякою естетикою він розповів про приховану драму молодої дівчини, яка вчиться переборювати свої страхи та комплекси на шляху до мрії.

“Історії нашого життя” режисера Джима Чучу (Кенія, ПАР) за нагальність теми. У боротьбі проти упереджень до гомосексуалів у країні, сповненій гомофобії як на офіційному, так і на побутовому рівнях, мистецький колектив створив 5 інтимних і красиво втілених історій. Це новели про багатогранність любові, людяності, насильства та соціальної ізоляції в Кенії. Ці розповіді було ризиковано відзняти і їх так само ризиковано демонструвати.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти