475

Ірена Карпа відвідала ЛГБТ-фільм зі своїми дітьми


Про це відома співачка, авторка та блогерка написала на своїй сторінці у соціальні мережі Facebook.

Ірена Карпа відвідала ЛГБТ-фільм зі своїми дітьми

Цьогоріч Ірена Карпа була членькиньою журі конкурсної програми "Сонячний зайчик", яка проходила в рамках міжнародного кінофестивалю "Молодість".

На один із кінопоказів Ірена взяла своїх дітей та розповіла історію реакції її дітей у Facebook.

Раніше, 27 жовтня в Кінотеатрі «Київ» відбулась дискусія «Квір та інакомислення в кіно» за участі членів журі конкурсної програми «SunnyBunny», культурних та громадських активістів. На цій дискусії Ірена заявила:

"Пан Халпахчі казав, що треба приводити дітей 13-ти, 15-ти років. Я за те, щоб приводити їх раніше та знайомити з цим. Я не дуже люблю цих "закидончиків", що ви захищаєте геїв, а якщо ваші діти прийдуть і скажуть, щоб ви їм сказали? Я б спитала ти любиш її, а вона тебе? Для мене там де є любов, інше вже неважливо. Я ходжу до церкви двічі на рік, але я не бачу сенсу жити за цими старорежимними філософськими конструкторами, які себе не виправдали. Я своїм дітям, коли читаю казки про принца і принцесу, кажу, що є ще коли два принци. Дітям треба пояснювати мовою, яку вони розуміють. В нашій країні якось мало цікавляться питаннями корупції, але всі переймаються, хто з ким спить".

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти