79

"В ЄС існує потужне лобі цих питань...", - Клімкін про заборону дискримінації за сексуальною орієнтацією


В ефірі телеканалу "Рада" Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що питання включення сексуальної орієнтації в перелік ознак за якими заборонена дискримінація не обійти.

"В ЄС існує потужне лобі цих питань...", - Клімкін про заборону дискримінації за сексуальною орієнтацією

Україна не може виконати всі пункти Плану дій з лібералізації візового режиму з ЄС без прийняття закону, який захищатиме від дискримінації на основі сексуальної орієнтації у трудових відносинах. Прийняття такого закону є загальним стандартом права в ЄС.

Однак, Міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що питання заборони дискримінації на основі сексуальної орієнтації у трудових відносинах, має сильне лобі в ЄС і оминути його не вдастся, якщо Україна хоче отримати безвізовий режим з ЄС. Про це пише громадський активіст Зорян Кісь у Facebook: 

 

Павло Клімкін щойно на погоджувальній раді ВР:"...законодавча заборона дискримінації в трудовій сфері за ознакою секс...

Posted by Zoryan Kis on Monday, November 2, 2015

 

Нагадаємо, раніше, під час брифінгу глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що "Україна розглядає кілька шляхів усунення дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації". 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти