378

У Києві відбулася дискусія “Для чого потрібні організації батьків, які мають ЛГБТ-дітей?”


Представниці руху “ТЕРГО” розповідали про те, як проходять зустрічі їхньої організації, чим вони важливі і для чого взагалі необхідні

У Києві відбулася дискусія “Для чого потрібні організації батьків, які мають ЛГБТ-дітей?”

 Вчора, 4 листопада, у кав’ярні “Розумна кава” відбулася дискусія на тему: “Для чого потрібні організації батьків, які мають ЛГБТ-дітей?”. 

Під час зустрічі, деякі присутні розповідали власні історії свого камінг-ауту і реакції на них батьків. У свою чергу, представниці батьківського руху “ТЕРГО” згадували, як вони сприйняли гомосексуальність своїх дітей. 

Фото: Ксенія Громак

“Коли ми говоримо про відносини в родині - ми хочемо, щоб близькі нас любили по-справжньому і близькі цього також хочуть. Але в житті кожної людини виникають певні складнощі і це починає перешкоджати нашому щастю, щось руйнується. Це не тільки зв'язок поколінь, не тільки нерозуміння, це щось більше. Сьогодні говоримо про те, як відновити те, що лежить в основі будь-яких відносин - любов” - сказав перед початком дискусії її модератор Валентин Матковський. 

Фото: Ксенія Громак

Представниці руху “ТЕРГО” розповідали про те, як проходять зустрічі їхньої організації, чим вони важливі і для чого взагалі необхідні. 

"Іноді матері дуже важливо поспілкуватися з іншою мамою. Зрозуміти, що вона така не одна, що є люди, які потрапили у схожу ситуацію, і що це абсолютно нормально”, - каже Олена Глоба, голова правління “ТЕРГО”. 

Фото: Ксенія Громак

Загалом, зустріч пройшла у теплій атмосфері, де кожен міг розповісти особисту історію і бути почутим, і зрозумілим. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти