268

В Японії почали видавати сертифікати про партнерство гей-парам


Адміністрація двох районів Токіо почала видавати посвідчення про партнерство одностатевим парам

В Японії почали видавати сертифікати про партнерство гей-парам

Посвідчення не є визнанням одностатевих шлюбів. Їх мета - спонукати власників квартир і персонал лікарень почати ставитися до гомосексуальним парам так само, як і до гетеросексуальних.

За словами токійського кореспондента Бі-бі-сі, борці за права геїв вітають цю ініціативу як невеликий, але важливий крок вперед в консервативному японському суспільстві.

Молодь в Японії в цілому підтримує надання додаткових прав геям, проте прем'єр-міністр Японії раніше виступав проти зміни законодавства з тим, щоб дозволити одностатеві шлюби.

Першими посвідчення про партнерство отримали 37-річна Хіроко Масухара і 30-річна Коюкі Хигаси.

Актриса Коюкі Хигаси висловила надію на те, що подібні посвідчення незабаром видаватимуть по всій Японії, а врешті-решт одностатеві шлюби також будуть легалізовані.

Як пише токійський кореспондент Бі-бі-сі, посвідчення, в кращому випадку, є символічним кроком вперед, і ніяк не можуть запобігти дискримінації.

Однак ставлення суспільства до одностатевих шлюбів поступово змінюється. Згідно з недавнім опитуванням, проведеним однією з токійських газет, зараз 44% підтримують легалізацію одностатевих шлюбів, у той час як проти виступають 39%.

Компанії мобільного зв'язку NTT DoCoMo і KDDI вже заявили, що будуть надавати "сімейні" знижки гомосексуальним парам, що отримав подібне посвідчення.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти