646

Випуск "Вечірнього кварталу" за участі Кончіти зняли з ефіру - хто боїться Кончіти?


В суботу, 7 листопада телеканал 1+1 зняв з ефіру програму "Вечірній Квартал" за участі Кончіти Вурст

Випуск "Вечірнього кварталу" за участі Кончіти зняли з ефіру - хто боїться Кончіти?

За повідомленням у програмі "ЧистоNews" у суботу, 7 листопада, повинна була відбутися телевізійна прем'єра "Вечірнього кварталу" за участі Кончіти Вурст. В цій же програмі, на 2 хвилині 33 секунди, Кончіта говорить: "Слава Україні".

7 листопада, о 21:45, через 30 хвилин після початку "Вечірнього Кварталу", на офіційні сторінці у Facebook з'являється повідомлення про те, що телеканал "1+1" зняв з ефіру нову програму в якій взяла участь Кончіта. 

 

Эфир нового выпуска «Вечернего Квартала», который был запланирован на 21:15 сегодняшнего дня, 7 ноября, был отменен по п...

Posted by Студия "Квартал 95" on Saturday, November 7, 2015

 

Офіційне поясненням телеканалу "1+1": "Телеканал "1+1" здивований недавньою заявою і занепокояністю наших давніх партнерів - "Студії" Квартал 95".

Під час програмування поточного тижня сталася технічна помилка. Нові випуски програми "Вечірній Квартал" будуть показані 12 і 19 грудня відповідно, про що ми повідомили партнерів, щойно ситуація стала для нас очевидною. Хочемо запевнити наших глядачів і шанувальників Студії Квартал 95, що причин для занепокоєння немає, вже 16 листопада в ефір вийде новий комедійний серіал виробництва студії - "Слуга народу", а в грудні будуть показані нові випуски "Вечірнього Кварталу", - йдеться в заяві "1+1".

Варто зауважити, що під час візиту Кончіта Вурст, яка після перемоги на Євробаченні, виконавиця є символом боротьби за права ЛГБТ в усьому світі, зустрілась з ЛГБТ-активістами у Києві та заявила

"Кожна людина не залежно від її сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності, релігії чи від її ліберальних чи консервативних поглядів врешті-решт потребує поваги. Ми всі заслуговуємо поваги".

Вона додала: "Я живу в Австрії, ми попереду України в дотриманні права ЛГБТ - ми боремося за рівність шлюбу. Ви ж змушені доказувати універсальність прав людини - це важкий шлях, але ви повинні його пройти"

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти