234

Творець "Russia Today" помер в світовому серці ЛГБТ-руху


У ЛГБТ-районі Вашингтону помер Михайло Лєсін - творець сучасної російської пропаганди

Творець "Russia Today" помер в світовому серці ЛГБТ-руху

У Сполучених Штатах раптово помер Михайло Лесін, колишній радник Путіна і один із творець "Russia Today".  "Смерть настала в результаті серцевого нападу. Михайлу Лєсіну було 57 років", - повідомляє Медуза.

Разом з тим російський журналіст Аркадій Бабченко на своїй сторінці у Facebook зазначив, що Лєсін помер у Вашингтоні, в чотиризірковому готелі Dupont.

"Я аж підстрибнув, коли прочитав. Справа в тому, що... Як би це сказати... Дюпон Серкл - це не тільки престижний район у центрі Вашингтона. Це ще й серце світової ЛГБТ-спільноти. ...побувати на Дюпон Серкл для ЛГБТ - це як побувати в Корсуні для єдинороса. Це сакральне. З усього світу їдуть", - написав він.

 

Йоуч! А Лесин-то, оказывается, в Вашингтоне умер. Да мало того, что в Вашингтоне - в отеле Dupont! Я аж подпрыгнул, когд...

Posted by Аркадий Бабченко on Saturday, November 7, 2015

Дюпон Серкл - входить в топ п`ять гей-френдлі готелів Вашингтона. Готель Дюпон - на третьому місці. Входить до складу Міжнародної туристичної асоціації геїв і лесбіянок (IGLTA).

"Тобто чувак, всю свою кар'єру поклав на духовність, православ'я, народність і геєборчество, вмирає в топ-три гей-френдлі готелі столиці проклятої Піндосії. Якщо Бог є - у нього просто приголомшливе почуття гумору. У мене все", - закінчив Лєсін

Бабченко також нагадав, що саме Лєсін за час перебування на чолі Газпром медіа насаджував "мракобісся, ксенофобію, агресію, ненависть і гомофобію".

Михайло Лєсін очолював Газпром медіа холдинг, пише "НВ", до складу якого входять телекомпанії НТВ, ТНТ, супутникова телекомпанія НТВ-Плюс, радіостанції Ехо Москви, Сіті-FM, Relax-FM і видавництво Семь дней, з 1 жовтня 2013 року по 12 січня 2015 року. Під його керівництвом холдинг придбав основні активи компанії Профмедіа, зокрема телеканали ТВ-3 і 2х2, а також кінокомпанію Централ Партнершип.

У 1999-2004 роках Лєсін був міністром друку РФ. До цього обіймав посади заступника голови ВГТРК і керівника управління президента РФ зі зв'язків з громадськістю.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти