493

Єгор Соболев буде голосувати за внесення сексуальної орієнтації до Трудового кодексу


Про це Народний депутат України від партії "Самопоміч" заявив в програмі Наталії Влащенко ''Hard Talk'' на телеканалі "112"

Єгор Соболев буде голосувати за внесення сексуальної орієнтації до Трудового кодексу

Єгор Соболев заявив, що його партія не голосувала за поправу до нового "Трудового кодексу", через те, що народна дупутатка Ірина Гераенко від БПП внесла поправку порушуйчи регламент, адже поправки можна вносити, лише між першим і другим читанням.

На питання Наталії Влащенко, чи пов'язане таке голосування партії з наступними виборами і зв'язком партії з церковою, Єгор Соболев заяви:

"Якщо йдеться про те, що потрібно зробити скандал і сказати: "Дивіться, Садовий йде на вибори у місті Львів, а його партія голосує за гомосексуалістів та лезбійок",  очевидно це була одна із причин.

Радник Президента України, Олег Медведев прокоментував голосування наступним чином: 

"При голосуванні за безневинну поправку по недискримінації на основі статевої орієнтації безвідповідально повелися всі без винятку фракції. Але найбільше мене вразила "Самопоміч", яка знову випала з образу нової, проєвропейської сили. Така ж забобонна та закомплексована, як і інші. Як користатися власною жопою, має вирішувати її носій, а не скажімо, народний депутат Павло Унгурян. Але поправка ж не про те, вона не про одностататеві шлюби, а просто про недискримінацію".

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти