255

"Сонячний зайчик" був представлений на ЛҐБТ-конференції


Минулого вікенду (6-8.11) пройшла ключова колективна інтеграційна ЛҐБТ-подія року - Національна конференція ЛҐБТ-руху та ЧСЧ-сервісу України. Цей захід відбувся в Україні вже увосьме. Мета заходу - зміцнити українську ЛҐБТ-спільноту у взаємодії з дружніми суб’єктами громадсько-політичного життя.

"Сонячний зайчик" був представлений на ЛҐБТ-конференції

МКФ «Молодість» не залишився осторонь такої значної події для ЛГБТ-спільноти.  У конференції взяв участь координатор програми «Сонячний зайчик» Богдан Жук із доповіддю на тему «Практики масових комунікацій» (на прикладі програми ЛҐБТ-кіно "Сонячний зайчик" в рамках КМКФ "Молодість").

«В питаннях просування ідей рівності та толерантності не достатньо використовується галузь культури. Хоча саме культура, і зокрема, кіно є одними з найдієвіших способів донесення їх до загалу. Конкурсна програма "Молодості" "Сонячний зайчик" є найбільшою регулярною культурною подією ЛГБТ-життя в Україні, і може бути потужною платформою для просування ідей рівності, адже безумовною її перевагою є те, що вона проходить в рамках найбільшого українського кінофестивалю.», - наголосив Богдан Жук.

Як відомо, програма «Сонячний зайчик» - головний вітчизняний культурний ЛҐБТ захід, відомий далеко за межами України.

Заснована 2001 року, це друга в світі після Teddy Award на Берлінале програма ЛҐБТ фільмів на основних міжнародних кінофестивалях. Як відомо, з 2007 року ЛҐБТ премію Queer Lion було започатковано також на Венеціанській Мострі, а з 2010 року приз Queer Palm вручають і в Каннах.

За роки свого існування «Сонячний зайчик» став важливою комунікативною платформою для ЛГБТ спільноти України. Це подія, створена спільнотою для спільноти. А масштаб та світове визнання кінофестивалю «Молодість» дає змогу широкої суспільної дискусії тем та питань, які підіймаються в рамках програми.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти