473

Засідання щодо безвізового режиму для України з ЄС перенесли через неприйняття законів у ВР


Повідомляється, що в Європарламенті хотіли б, щоб план візової лібералізації впроваджувався у встановлені терміни

Засідання щодо безвізового режиму для України з ЄС перенесли через неприйняття законів у ВР

Засідання щодо безвізового режиму для України з ЄС перенесли через неприйняття законів у ВР. Про це повідомив кореспондент телеканалу "112 Україна" з посиланням на джерело в дипломатичному представництві.

"Перенесли тільки з однієї причини, оскільки закони, які були потрібні для прийняття безвізового режиму, не були прийняті ВРУ, це якесь технічне рішення, про це нам повідомили джерела в нашому дипломатичному представництві. Між тим у Європейському парламенті, де сьогодні триває парламентська асамблея в рамках співпраці східного партнерства, налаштовані дуже позитивно", - повідомив кореспондент.

Голова комітету парламентської співпраці між Україною і ЄС Андрій Пленкович зазначив, що в Європарламенті хотіли б щоб план щодо візової лібералізації впроваджувався у встановлені терміни.

"У Європарламенті хотіли б, щоб план візової лібералізації впроваджувався у встановлені терміни та на встановлених умовах. Ми розуміємо, що є певна затримка, але сподіваємося, завтра голосів вистачить", - заявив він.

Президент України Петро Порошенко - "за" ухвалення закону щодо заборони трудової дискримінації (ком. ред. Включення сексуальної орієнтації до переліку ознак за якими заборонена дискримінація).

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти