145

Українців закликають писати листи нардепам з вимогою прийняти антидискримінаційні поправки


Українців закликають писати листи нардепам з вимогою прийняти антидискримінаційні поправки

Українців закликають написати листа до голів парламентських фракцій і груп з вимогою прийняти антидискримінаційну поправку до Трудового кодексу. Про це  повідомляє ВБО "Точка Опори". 

 "Я – виборець! Мені набридло бути пасивними спостерігачем(кою) голосування в парламенті без урахування моєї думки. Я маю громадянську позицію та прагну жити в демократичній, європейській, правовій державі.  Голос Народного депутата(ки) України - це мій голос! Я виступаю проти дискримінації за будь-якими ознаками в трудовій чи іншій сфері. Я виступаю за заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності в Трудовому кодексі України, шляхом підтримання внесення відповідної правки до другого читання Законопроекту №1658", - говориться у листі.

Зокрема, усім бажаючим необхідно скопіювати текст (який можна взяти тут), вставити своє прізвище та ім'я і відправити лист на вказані за посиланням адреси. 

Нагадаємо, що парламент провалив у першому читанні голосування за поправку до Трудового кодексу, яка забороняє дискримінацію за за сексуальною орієнтацією та гендерною ідентичністю. 


Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти